REZERWACJA
PL EN

Numer kontaktowy restauracji:

(14) 682 63 23
Oferta
Nasza restauracja 

To doskonałe miejsce dla każdego, kto lubi dobre jedzenie w wyśmienitej atmosferze i przytulnym otoczeniu.

W naszej ofercie jesteśmy bardzo elastyczni. Na potrzeby klientów jesteśmy w stanie przygotować zarówno odpowiednie menu jak i wystrój wnętrza, a wszystko dostosowane do rodzaju wydarzenia jakie chce się u nas zorganizować.

Organizujemy wydarzenia i imprezy zarówno dla firm, instytucji państwowych, prywatnych przedsiębiorców jak i osób prywatnych.

Zapewniamy Państwu posiłki przygotowane z największą starannością i wysmakowaniem, które przygotowywane są przez lub pod nadzorem Piotra Bassary, mistrza kuchni.

Zapraszamy do skorzystania
z naszej oferty.
Sala boczna

Malutka wręcz kameralna sala, na 30 miejsc. Doskonała na małe spotkania towarzyskie i biznesowe.

Sala główna

Duża sala ma 60 miejsc, w której można zorganizować grupowe spotkania rodzinne i biznesowe a także szkolenia połączone z degustacją, poczęstunkiem

Sala na piętrze

To świetne miejsce na zorganizowanie rodzinnej,  firmowej imprezy lub uroczystości. Na sali można wydzielić miejsce do konsumpcji i zabawy tanecznej.

Ogródek restauracyjny

Jest idealnym miejscem na ciepłe wieczory, dlatego chętnie korzystają z niego klienci od wiosny do jesieni. To również świetne miejsce na organizowane przez nas koncerty.
Oferta dla firm i instytucji

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy i instytucje. To u nas mogą Państwo zorganizować jubileusz firmy, wręczenie nagród, pożegnania pracowników, imieniny i urodziny swoich szefów, wieczory świąteczne (Wigilię firmową, Mikołajki) lub coraz modniejsze spotkania integracyjne.

Oferta dla osób prywatnych

Jesteśmy otwarci na każdą Państwa prywatną inicjatywę. Począwszy od kolacji "dla dwojga" po grupowe imprezy rodzinne takie jak imieniny czy urodziny, aż po jubileusze małżeńskie, komunie, chrzty, stypy i małe wesela.