REZERWACJA
PL EN

Numer kontaktowy restauracji:

(14) 682 63 23
O restauracji
Dbamy o szczegóły

Wszystko w naszej restauracji wpływa na to jak czują się tu goście. Od rodzaju i wzoru sztućców, przez obrusy na stole, kolor ścian, ułożenie talerzy, wystrój okolicznościowy do sposobu w jaki są obsługiwani.

Zdajemy sobie sprawę, że jeśli choć jeden element w tym ciągu okoliczności nie zagra może to mieć wpływ na ogólne samopoczucie gości, a wtedy choćby najbardziej wysmakowana potrawa, przygotowana z najlepszych skladników, przez najlepszego kucharza nie będzie smakować tak samo.

Dlatego dbamy o każdy fragment tej układanki. Ten sam posiłek zjedzony bez pośpiechu, w dobrej atmosferze i zjedzony w obskurnym miejscu to nie te same posiłki.

Klienci wracają do nas. Są też tacy, którzy jak już raz wstąpili to pojawiają się regularnie. To, że zostali przyjaciółmi naszej restauracji jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Sala boczna

Malutka wręcz kameralna sala, na 30 miejsc. Doskonała na spotkania towarzyskie i biznesowe.

Sala główna

Duża sala ma 60 miejsc w której można zorganizować grupowe spotkania rodzinne i biznesowe a także szkolenia polączone z poczęstunkiem.

Ogródek restauracyjny

Jest idealnym miejscem na ciepłe wieczory, dlatego chętnie korzystają z niego klienci od wiosny do jesieni. To również świetne miejsce na organizowane przez nas koncerty.